אשקלון

כתובת: 
" בית פרנק" הרצל 3 ,קומה 2, אשקלון 7860103.
טלפון: 
08-6847328
פקס: 
08-6847327
מנהלת אזורית ומנהלת מרכז אשקלון: הגב' מרלן מאור

טאבים אנכיים

דרכי הגעה

ניתן להגיע לסניף בתחבורה ציבורית בקווים:1, 1א, 2, 2א, 3, 4, 4א, 5, 11, 13, 18, 21, 22, 300, 301, 437.

סניף נמצא קרוב לקניון חוצות.,

עדכונים

סניף עמך אשקלון עבר למשכנו החדש ברח' הרצל 3.

השירותים במרכז

טיפול נפשי, מועדון חברתי טיפולי, מפגשים בין דוריים, תיעוד סיפורי חיים, התמחות בפסיכולוגיה.

ייעוץ בנושא מיצוי זכויות - יתקיים מידי שבוע בימי חמישי בין השעות 13:00-16:00, בשיתוף עמותת אביב לניצולי שואה
יש צורך בתיאום מראש בטלפון: 03-6444851

לוח הודעות

הודעות חשובות:
שימו לב - חוג יוגה יתקיים החודש בימי רביעי בשעה 10:00 וחוג חוק ומשפט יתקיים בימי רביעי בשעה 9:00
המועדון יהיה סגור בתאריכים הבאים: 9/4/19 - יום הבחירות וחול המועד פסח 21/4/19-25/4/19
חזרות לטקס יום השואה - יתקיימו מדי שבוע בימי ראשון, שלישי וחמישי בשעה 9:00

יום המעשים הטובים - 2/4/19 בשעה 10:00
בביה"ס לאומנויות 
ארוחת בוקר ופעילות ייחודית עם תלמידי ביה"ס

חגיגות ליל הסדר באורבוטק - 14/4/19
הסעה תצא מבית ווסק בשעה 15:30
הרשמה אצל חן

מסיבת פרידה מרכזת המועדון טלי איבגי - 15/4/19 - בשעה 10:00
עצובים על עזיבתה ומאחלים לה הצלחה רבה בהמשך דרכה

1/5/19 - ערב יום הזיכרון לשואה ולגבורה
טקס בבית יד לבנים בשעה 17:00

2/5/19 - יום הזיכרון לשואה ולגבורה
בבסיס פלמחים הרשמה אצל חן

 

פעילויות קבועות

כל יום ראשון בין השעות 9:00-10:00
משלים, אגדות והומור
עם טלי
כל יום ראשון בין השעות 9:45-11:10
חוג שירים ומספרים
עם אריה מורג
כל יום ראשון בין השעות 11:00-12:00
קבוצת זיכרון
עם חן
כל יום ראשון בשעה 12:30
מועדון הסרט הטוב
כל יום שני בשעה 9:00
סיפורי תנ"ך
עם אלון והרדוף סטודנטים לעו"ס
כל יום שני בשעה 9:45
עדכוני רכזות
עם הרכזות
כל יום שני בין השעות 10:00-11:00
קבוצה פתוח
עם מרלן או הרכזות
כל יום שני בין השעות 11:30-12:45
קבוצת קריאה
כל יום שני בשעה 11:00
חוג מרקים וטעמים
עם מיכל
כל יום שני בשעה 11:30
לגעת בחומר
עם טלי
כל יום שלישי בין השעות 9:00-10:00
חוג שיפור הזיכרון
בהנחיית טלי
כל יום שלישי בין השעות 9:00-10:00
חוג אנגלית
חדר מספר 4
עם דוד אפל
כל יום שלישי בין השעות 10:00-10:55
פלדנקרייז
עם נאווה לוי
כל יום שלישי בין השעות 11:00-12:00
נפש בריאה בגוף בריא
עם טלי
כל יום שלישי בשעה 12:00
העצמה נשית
עם שריתה
כל יום רביעי בין השעות 9:00-10:00
חוג יוגה
עם לניר בוגנים
כל יום רביעי בשעה 10:00
חוק ומשפט
עם חן
כל יום רביעי בין השעות 10:30-11:45
כשצלילים ומילים פוגשות משמעות
עם איתמר
כל יום רביעי בין השעות 11:00-11:45
קבוצת מוסיקה
עם שריתה
כל יום חמישי בשעה 9:00
קפה, מאפה ועיתון של בוקר
כל יום חמישי בין השעות 10:00-11:00
יוגה ומדיטציה
עם לניר בוגנים
כל יום חמישי בשעה 11:00
חיים בסרט
עם חן
כל יום חמישי משעה 12:00
אקטואליה
עם חן ולוחמות איסוף קרבי של גדוד איתם

פעילויות מיוחדות

תאריך שם הפעילות תיאור הפעילות טקסט מותאם אישית טקסט מותאם אישית
ראשון, 28 אפריל, 2019 9:00 חזרות לטקס יום השואה
שני, 29 אפריל, 2019 10:00 הרצאה תזונה בגיל השלישי - מרצה דיאטנית ג'סיקה פוגל
שלישי, 30 אפריל, 2019 9:00 חזרות לטקס יום השואה
שלישי, 30 אפריל, 2019 11:00 הרצאה חלומות עם עינב קורן
רביעי, 1 מאי, 2019 17:00 ערב יום הזיכרון לשואה ולגבורה טקס בבית יד לבנים
חמישי, 2 מאי, 2019 יום הזיכרון לשואה ולגבורה בבסיס פלמחים - הרשמה אצל חן

Branches Map Blocks