באר שבע

כתובת: 
רח' הרצל 91, באר שבע 8422038
טלפון: 
08-6270224
פקס: 
08-6234535
מנהלת אזורית ומנהלת מרכז באר שבע: הגב' רותם שיטרית

טאבים אנכיים

דרכי הגעה

הקווים 13,31,12 הסניף נמצא בסמוך לתחנה המרכזית

עדכונים

חברים יקרים שימו לב!

הערכה ויעוץ גרנטולוגי  - הערכה כוללנית סביב הסתגלות לאתגרי הגיל השלישי,השירות כולל יעוץ והכוונה למיצוי זכיות ברשיות המטפלות בזקן בכלל

ובניצול השואה בפרט. השירות ניתן ע"י ד"ר דורון שגיא , גרונטולוג. לקביעת פגישה נא לפנות למזכירות 08-6270224 (השירות אינו יעוץ משפטי) 

תיעוד סיפור חיים- העברת הסיפור האישי והמשפחתי לדורות הבאים והנצחת הניספים. בתום התיעוד והעריכה ינתן DVD ערוך בו אתם ובני משפחתכם תוכלו לצפות בבית.

שיחות אישיות-חברים המעוניינים בשיחות אישיות על קשיים והתמודדויות שעוברים עליהם, מוזמנים לפנות למזכירות הסניף ולקבל שיחות אישיות מהצוות המיומן של "עמך".

פעילויות קבועות

כל יום ראשון בין השעות 8:45-9:45
תנ"ך
מועדון "עמך" באר שבע
בהנחיית פרומה בריקנר
כל יום ראשון בין השעות 8:30-10:00
"חדר כושר למוח"
בהנחיית ד"ר דורון שגיע
כל יום ראשון בין השעות 10:00-11:00
חוג לזמר עברי
מועדון "עמך" באר שבע
בהנחיית שלום בר אבן
כל יום ראשון בין השעות 11:15-12:00
צרפתית
מועדון "עמך" באר שבע
בהנחיית ד״ר סטפניה ברצלר
כל יום ראשון בין 11:10-11:55
התעמלות בונה עצם
בהנחיית אדה פייביש
כל יום ראשון בין השעות 12:00-13:00
טאי צ'י
בהנחיית דורון לביא
כל יום שני בין השעות 8:30-9:30
מוסיקה
בהנחיית פנחס אופק
כל יום שני בין השעות 9:40-11:15
ברידג' מתקדמים
כל יום שני בין השעות 9:30-10:15
שיח באנגלית - מתקדמים
בהנחיית ג'נט טוקר
כל יום שני בין השעות 10:15-11:00
שיח באנגלית - מתחילים
בהנחיית ג'נט טוקר
כל יום שני בין השעות 10:15-12:00
אומנות
עם ברוריה בר
כל יום שני בין השעות 11:10-12:10
דרמה תרפיה
בהנחיית מרגריטה
כל יום שני בין השעות 11:25-12:10
התעמלות בונה עצם
עם אדה פייביש
כל יום שני בין השעות 12:15-13:00
התעמלות בונה עצם
עם אדה פייביש
כל יום שלישי בין השעות 10:40-11:55
בריאות הוליסטית
ד"ר אילנה צור
כל יום שלישי בין השעות 10:45-11:45
יוגה
בהנחיית אירית לביא
כל יום שלישי בין השעות 11:45-12:45
יוגה
בהנחיית אירית לביא
כל יום שלישי בין השעות 12:45-13:45
יוגה עבודה מתקדמת
כל יום שלישי בין השעות 11:45-12:45
חוג אנגלית למתחילים פלוס
בהנחיית כרמלה הוד
כל יום רביעי בין השעות 8:50-9:40
יוגה ד1
עם אירית לביא
כל יום רביעי בין השעות 9:45-10:35
יוגה ד2
עם אירית לביא
כל יום רביעי בין השעות 10:40-11:20
יוגה ד3
עם אירית לביא
כל יום רביעי בין השעות 9:30-10:30
חוג אנגלית
בהנחיית אנג'י אביטן
כל יום רביעי בין השעות 10:45-11:45
חוג אנגלית
בהנחיית אנג'י אביטן
כל יום רביעי בין השעות 10:30-11:30
מוסר, חינוך וחברה
בהנחיית סמי קורס
כל יום רביעי בין השעות 11:35-12:35
שירגש
בהנחיית דורון קרויצקי
כל יום רביעי בין השעות 12:30-13:30
קבוצת סריגה
בהנחיית אווה קראוס
כל יום רביעי בין 16:30-18:00
להישאר מחובר
בהנחיית ד"ר דורון שגיא
כל יום חמישי בין השעות 8:30-9:15
התעמלות בונה עצם
בהנחיית אדה פייביש
כל יום חמישי בין השעות 9:15-10:00
התעמלות בונה עצם
בהנחיית אדה פייביש
כל יום חמישי בין השעות 9:00-10:00
חוג ידייש למתקדמים
בהנחיית אבי גולד
כל יום חמישי בין השעות 10:00-11:00
ריקודי עם למתחילים - צעד ראשון
בהנחיית גרי רום
כל יום חמישי בין השעות 10:50-12:00
ריקודי עם למתקדמים
בהנחיית גרי רום
כל יום חמישי בין השעות 12:15-13:45
ברידג' מתחילים
לפתיחת קבוצת משחק חדשה יש להתארגן ולגייס עצמאית ארבעה שחקנים

פעילויות מיוחדות

תאריך שם הפעילות תיאור הפעילות טקסט מותאם אישית טקסט מותאם אישית
שלישי, 26 יוני, 2018 16:30 מפגש מוסיקלי צלילי קיץ וקורטוב של יידיש - עם הכנרית חיה לבני

Branches Map Blocks