נתניה

כתובת: 
רח' סמילנסקי 4, נתניה 4243202
טלפון: 
09-8341670
פקס: 
09-8842447
מנהלת אזורית ומנהלת מרכז נתניה: הגב' מרגה גנון-יונוביץ

טאבים אנכיים

דרכי הגעה

הסניף נמצא בסמוך לתחנה המרכזית במרחק הליכה ברגל של כ-10 דק'.

עדכונים

שיחות טיפוליות בסניף "עמך" ובבית הפונה

טיפול רגשי לניצולי השואה ובני הדור השני על-ידי אנשי מקצוע מוסמכים ומנוסים.

הטיפול נועד לעזור בהתמודדות עם קשיים רגשיים יומיומיים במטרה להוביל לשיפור בחייו של הפונה.  הטיפול מעניק כלים להתמודדותו עם  משברי החיים בכלל ועם אתגרי הזקנה בפרט.

פנו אלינו!       לפרטים נוספים: 09-8341671

 

*המועדון פתוח כל יום למפגש חברים עם כיבוד קל החל משעה 8.30 בבוקר.

*בסיום הפעילויות המועדון פתוח למשחקי חברה, מוסיקה ועוד.. עד השעה 16.30

לוח הודעות

חופשת הקיץ מיום ראשון 26/8/18 - 1/9/218 - חוזרים לפעילות במועדון ביום ראשון 2/9/18

פעילויות קבועות

כל יום ראשון בין השעות 9:00-10:00
עברית שפה יפה
עם לאה שמעוני
כל יום ראשון בין השעות 11:15-12:00
אימון המוח
עם לאה שמעוני
כל יום ראשון בין השעות 11:15-12:00
חוג אוריגמי
עם גלינה מלמד
כל יום שני בין השעות 08:15-10:00
יוגה צ'י
כל יום שני בין השעות 9:00-10:00
תנועה בצלילים
עם ענת סטרול
כל יום שני בשעה 11:15
מקהלה
עם רינה שטדלר
כל יום שני בין השעות 11:15-12:00
חוג פלמנקו
חוג פלמנקו
בימי שלישי בין השעות 8:15-9:00
מדיטציה
עם ענת סטרול
כל יום שלישי בין השעות 9:00-10:00
חוג יוגה
מדריכה ענת סטרול
כל יום שלישי בשעה 10:00-11:00
ריקודי עם
בהנחיית שירן יגודה
כל יום שלישי בין השעות 10:00-11:00
אימון מוח
עם לאה שמעוני
כל יום שלישי בין השעות 11:15-12:00
חוג התעמלות
מדריכה שירן יגודה
כל יום שלישי בין השעות 11:15-12:00
אימון מוח
לאה שמעוני
כל יום רביעי בין השעות 9:00-10:00
חוג אנגלית
בהנחיית מריון נקש
כל יום רביעי בין השעות 9:00-10:00
משחקי חברה ומשחקי קופסא
כל יום רביעי בין השעות 09:00-10:00
אקטואליה
בהנחיית ברכה טמפלהוף
כל יום רביעי בין השעות 11:15-12:00
אמנות בראי הספרות
עם אסתי פרי
כל יום רביעי בין מהשעה 12:15
חוג ציור
כל יום חמישי בין השעות 9:00-10:00
צפיפות העצם
בהנחיית שרה תמרי
כל יום חמישי בין השעות 9:00-10:00
אימון המוח
עם לאה שמעוני
כל יום חמישי בין השעות 10:00-11:00
חוג תנ"ך
בהנחיית מלכה גורדון
כל יום חמישי בין השעות 11:15-12:00
חוג התעמלות
עם שירן יגודה

פעילויות מיוחדות

Branches Map Blocks