ניצולי השואה ממועדון "עמך" באר שבע חוגגים את חג הפורים יחד עם עובדי חברת SanDisk

שיתוף פעולה מרגש בין חברת SanDisk עם הניצולים

ניצולי השואה ממועדון "עמך" באר שבע חוגגים את חג הפורים יחד עם עובדי חברת SanDisk

עושים פורים שמח

את חגיגות הפורים השנה יקיימו גם השנה 120 ניצולי שואה ממועדון "עמך" באר שבע במשרדי חברת SanDisk  בהשתתפות עובדי החברה. זהבה גלבוע, מרכזת המועדון: "שיתוף הפעולה עם סאנדיק נמשך כבר שנים. בשביל הניצולים זהו עולם ומלואו"

בארגון "עמך"- המעניק סיוע ותמיכה נפשית לניצולי שואה ובני הדור השני, דוגלים בהענקת איכות חיים לניצולי השואה, מתוך תפיסה כי לאורך שנות חייהם הם חוו קשיים רבים ועל-כן, מגיעה להם חווית חיים מלאה ואיכותית, מלאת רצון לחגוג ולשמוח. (מועדוני "עמך" הפזורים ברחבי הארץ מספקים לאורך כל השנה בית חם ומגוון רחב של שירותים לתמיכה נפשית לניצולים והם מהווים מוקד חברתי ותרבותי, כאשר הניצולים מקיימים בהם קבוצות שירה ותאטרון וחוגגים ביחד את חגי ומועדי ישראל. )

כ- 120 ועשרים ניצולי שואה ממועדון עמך באר שבע יגיעו גם השנה, למשרדי חברת סאנדיסק שבפארק התעשיות שבעומר לחגיגת פורים שמארגנת החברה עבור הניצולים. במהלך האירוע ייהנו הניצולים מפעילויות מגוונות, נשף תחפושות ומסיבת ריקודים בהשתתפות העובדים וכן תיערך עבורם סעודה חגיגית. חברת סאנדיסק מקיימת קשר ארוך שנים עם סניף באר שבע של ארגון "עמך" ועובדי החברה מתנדבים במועדון ומקיימים פעילויות משותפות עם הניצולים כבר 8 שנים.

זהבית גלבוע – נגרי, רכזת מועדון עמך באר שבע: "שיתוף הפעולה עם חברת סאנדיסק נמשך כבר שנים רבות. הם מתנדבים אצלנו ועושים איתנו פעילויות רבות. אנחנו עושים אצלם מסיבות כמה פעמים בשנה ופורים הוא אירוע השיא. הרבה מאוד מהניצולים כבר מאוד מבוגרים והיציאה מהבית נורא חשובה להם. מרגשת אותם גם החגיגה עם הצעירים של חברת סאנדיסק והיחס שהם מקבלים. בשבילם זה "עולם ומלואו".

 

new