פתח תקוה

כתובת: 
רח' ההסתדרות 19, פתח-תקוה 4954036
טלפון: 
03-9300577
פקס: 
03-9390618
מנהלת המרכז פ"ת: ד"ר מרים דרוקס

טאבים אנכיים

דרכי הגעה

הסניף נמצא במרחק הליכה מהתחנה המרכזית של פ"ת

עדכונים

בני דורות ההמשך לשואה נפגשים

בעקבות הצלחת הסדנא- "ניגונים" שהסתיימה לאחרונה, אנו פותחים אפשרות להצטרף לקבוצת תרפיה במוזיקה לבני הדור השני לשואה.

קבוצה טיפולית וחוויתית יחודית מסוגה, אשר מזמינה את המשתתפים ללמוד על עצמם ועל האופן בו זיכרון השואה נוכח בעולמם הפנימי.

מתוך כך, הקבוצה מזמינה להתחבר, להשתחרר, להתבונן ולהביא לידי ביטוי את העולם האישי.

הקבוצה מיועדת למספר קטן של משתתפים באוירה קרובה ומאפשרת.

  • להרגיש שייכות – הזמנה לשוחח על החוויה המשותפת כבנות וכבנים להורים ניצולי שואה.
  • "רב-שיח מוזיקלי" – מפגש המשלב בין חומרי-שיח, הקשבה, האזנה, שימוש  בכלי נגינה, קול ושירה משותפת.
  • אין צורך בכל ידע, כישרון או ניסיון מוזיקלי קודם.
  • המנחה: דורון לביא –תרפיסט במוזיקה – M.A, מטפל בצוות "עמך".

מלחין, מטפל קבוצתי ופרטני.

הקבוצה תתקיים בימי רביעי החל מחודש ספטמבר 2016, ב"עמך" שלוחת פתח תקווה

(רח' ההסתדרות 19), בין השעות 17:00-18:30.

מספר המקומות מוגבל.

לבירורים ולהרשמה : 03-9300577

לוח הודעות

הודעות חשובות:
שיעורי התעמלות בימי רביעי עם אלה לא יתקיימו החודש
בימי ראשון בשעה 13:00 - פלדנקרייז עם אורה בכר
בימי שני בשעה 12:15 - עבר-הווה-עתיד - קבוצה קטנה עם אורית ועפרה הקבוצה לנרשמים מראש בלבד
11/7/19 - יום עיון לצוות - המועדון סגור

 

30/7/19 - בשעה 10:00 - מסיבת סוף שנה
עם אלעד גולדמן
המסיבה תתקיים בלובי היכל התרבות

פעילויות קבועות

כל יום ראשון בין השעות 8:15-9:00
יוגה מזרונים
עם זהבה
כל יום ראשון בין השעות 9:00-10:30
יוגה כסאות - עם זהבה
קבוצה א: משעה 9:00-9:45 קבוצה ב: משעה 9:45-10:30
כל יום ראשון בשעה 12:00
חוג פיסול
עם בטי שינפלד
כל יום שני בין השעות 8:15-9:00
התעמלות
עם דרורה
כל יום שני בין השעות 9:15-10:00
התעמלות
עם דרורה
כל יום שני בשעה 10:30
מילה כתובה
עם אורית/עפרה
כל יום שני בין השעות 11:30-12:15
צ'י קונג
עם דינה
כל יום שני החל משעה 12:15
חוג ברידג'
כל יום שני בשעה 12:15
עבר-הווה-עתיד קבוצה קטנה סגורה
קבוצה קטנה סגורה בהנחיית אורית ועפרה
כל יום שלישי בין השעות 8:15-9:00
התעמלות
עם דרורה
כל יום שלישי בין השעות 9:15-10:00
התעמלות
עם דרורה
כל יום שלישי בין השעות 10:30-11:45
מפגש מועדון
מפגש מועדון
כל יום רביעי בין השעות 8:30-9:45
מדיטציה
עם הללי
כל יום רביעי בין השעות 12:30-13:15
התעמלות
עם אלה
כל יום רביעי מהשעה 11:30
סדנת מפגש
קבוצה קטנה עם יעל לנרשמים מראש
כל יום חמישי בין השעות 8:15-9:00
התעמלות
עם דרורה
כל יום חמישי בשעה 9:15
שירים וסיפורים בגובה העיניים עם סמדר/מילים ולחן עם עפרה
שבוע/שבוע

פעילויות מיוחדות

תאריך שם הפעילות תיאור הפעילות טקסט מותאם אישית טקסט מותאם אישית
חמישי, 27 יוני, 2019 9:15 סיפורי עמים עם יעל
חמישי, 27 יוני, 2019 10:30 הרצאה דורי וינברג - מלחה"ע הראשונה
חמישי, 27 יוני, 2019 11:30 משחקי תפקידים עם הצוות
ראשון, 30 יוני, 2019 11:00 מופע יידישפיל
שני, 1 יולי, 2019 10:30 הרצאה בית מדרש עם זמירה ברנע
שלישי, 2 יולי, 2019 11:45 תיאטרון עם דניאל ברטוב
רביעי, 3 יולי, 2019 10:30 הרצאה תנועה וניידות עם שולמית קוואס (הבת של יהודית שמעוני) פיזיוטרפיסטית
רביעי, 3 יולי, 2019 11:45 מפגש מוזיקלי ניר ליכטיג - מוזיקה מכל העולם
חמישי, 4 יולי, 2019 10:30 מסיבת חודש
חמישי, 4 יולי, 2019 11:30 הרצאה טל ארונס - נפלאות התנועה
ראשון, 7 יולי, 2019 11:00 ספרות עם מלכה שינברג
ראשון, 7 יולי, 2019 12:00 אקטואליה עם אורית
ראשון, 7 יולי, 2019 13:00 פלדנקרייז עם אורה בכר
שלישי, 9 יולי, 2019 11:45 תיאטרון עם דניאל ברטוב - מפגש סיום שנה
רביעי, 10 יולי, 2019 10:30 הרצאה לטייל בעולם עם עדי גלדנור
רביעי, 10 יולי, 2019 11:30 הרצאה מוזיקלית חיים הווארד מדניק - מוטיבים יהודיים במוזקיה של מלחינים לא יהודים
חמישי, 11 יולי, 2019 יום עיון לצוות המועדון סגור
ראשון, 14 יולי, 2019 11:00 הרצאה מוסיקלית חיה לבני והכינור - צלילי קיץ
ראשון, 14 יולי, 2019 12:00 אסוציאציות ואני עם עפרה ואורית
ראשון, 14 יולי, 2019 13:00 פלדנקרייז עם אורה בכר
שלישי, 16 יולי, 2019 12:30 מפגש פעילות
שלישי, 16 יולי, 2019 11:45 הרצאה מפגש ספר עם אסתר ספדיה
רביעי, 17 יולי, 2019 10:30 הרצאה רותי שפיר - נטורופתיה
רביעי, 17 יולי, 2019 11:30 הרצאה איתן פרחי - אנשים בהיסטוריה
חמישי, 18 יולי, 2019 9:15 סיפורי עמים עם יעל
חמישי, 18 יולי, 2019 11:30 הרצאה מטבעות יהודים מתקופת בית שני (2000 שנה) - עם דוד פויוברקר
חמישי, 18 יולי, 2019 10:30 אקטואליה עם זמירה ראובן
ראשון, 21 יולי, 2019 11:00 הרצאה איך לדבר עם הנכדים ולהישאר בחיים? - עם נחום כץ
ראשון, 21 יולי, 2019 13:00 פלדנקרייז עם אורה בכר
ראשון, 21 יולי, 2019 12:00 פרשת השבוע עם עפרה
שלישי, 23 יולי, 2019 11:45 משחקי תפקידים עם הצוות
רביעי, 24 יולי, 2019 10:30 בית רבקה מלי שמחי
רביעי, 24 יולי, 2019 11:30 הרצאה יהודה נובוסלסקי - החורבן והמרד הגדול
חמישי, 25 יולי, 2019 11:30 מפגש מוזיקלי שתיים על פסנתר - חדווה ואסתי
חמישי, 25 יולי, 2019 10:30 הרצאה אברהם וייס - תגליות ברפואה וטכנולוגיה
ראשון, 28 יולי, 2019 12:00 קלפים פתוחים עם אורית ועפרה
ראשון, 28 יולי, 2019 13:00 פלדנקרייז עם אורה בכר
ראשון, 28 יולי, 2019 11:00 הרצאה מוזיקלית מוזיקה עם ניר ליכטיג
שלישי, 30 יולי, 2019 10:00 מסיבת סוף שנה עם אלעד גולדמן - בלובי של היכל התרבות
רביעי, 31 יולי, 2019 10:30 בריאות הגוף עם איריס אלון
רביעי, 31 יולי, 2019 11:30 הרצאה העצמה אישית עם הרב יהודה גלעד

Branches Map Blocks