תל אביב

כתובת: 
רח' מזא"ה 58, תל אביב 6578908
טלפון: 
03-5665701 03-5665704
פקס: 
03-5660817
מנהלת אזורית ומנהלת מרכז תל-אביב: הגב' טלי רסנר

טאבים אנכיים

דרכי הגעה

ניתן להגיע לסניף באוטובוס מספר:

מכיוון רוטשילד 142,5,70.

מכיוון מנחם בגין 1,40,240,42,168,68

לוח הודעות

הודעות לגבי חוגים:
בתאריך 8/4/18 לא תתקיים קבוצת תנועה עם רינת אגיב
בתאריך 23/4/18 לא יתקיימו: פעילות קבוצתית, ואנגלית מדוברת עם יהודית, בנוסף ברידג' (עם חסידה ועם חנה כץ) יתחילו בשעה 12:30 במקום בשעה הרגילה
בתאריך 24/4/18 חוג ציור עם אילת יתחיל בשעה 13:00 במקום בשעה הרגילה

פעילויות ליום הזיכרון לשואה ולגבורה מפורסמים באתר האינטרנט תחת חדשות ואירועים תת כותרת אירועים.

 

פעילויות קבועות

כל יום ראשון בין השעות 8:30-9:30
ספרדית
עם ליאן
כל יום ראשון בין השעות 8:30-9:30
התעמלות
עם טל
כל יום ראשון בין השעות 09:45-10:30
אנגלית מתקדמים
בחדר טלוויזיה
עם יואל
כל יום ראשון בין השעות 09:50-10:30
קבוצה פתוחה
בחדר מחשבים
בהנחיית אסתר ותמה
כל יום ראשון בין השעות 12:00-12:50
יוגה על כסאות
בחדר טלוויזיה
עם אלכס
כל יום ראשון בין השעות 12:00-12:50
חוג ספרות
חדר ישיבות
עם ענת ורינה
כל יום ראשון בין השעות 13:00-15:00
חוג ציור
עם חנה מירב
כל יום ראשון בין השעות 13:00-15:00
דלת פתוחה
עם צוות המועדון
כל יום שני בין השעות 8:00-9:45
חוג פיסול
בחדר מחשבים
עם חנה מירב
כל יום שני בין השעות 9:00-9:45
פלדנקרייז
בחדר הטלוויזיה
עם מיכל
כל יום שני בין השעות 10:00-10:50
קריאת שירים - קבוצה טיפולית
בחדר ישיבות קומה ראשונה
עם תמה
כל יום שני בין השעות 10:00-10:50
אנגלית מדוברת
עם יהודית
כל יום שני בין השעות 11:00-11:50
שיחת מועדון
כל יום שני בין השעות 12:00-13:30
ברידג'
עם חסידה
כל יום שני בין השעות 12:00-12:50
יוגה
עם שרית
כל יום שני בין השעות 13:00-14:00
ברידג' מתחילים
עם חנה כץ
כל יום שלישי בין השעות 8:45-9:30
אנגלית
בחדר טלוויזיה
עם דידי
כל יום שלישי בין השעות 08:45-09:30
קבוצת תנועה
עם רינת אגיב
כל יום שלישי בין השעות 09:40-10:25
צרפתית
עם דידי
כל יום שלישי בין השעות 9:40-10:25
קבוצה פתוחה
עם אסתר
כל יום שלישי בין השעות 10:30-11:00
הדרכת ניידים ומשחקי שולחן
עם חיילים מטייסת 100
כל יום שלישי בין השעות 11:05-11:50
התעמלות
עם מריה
כל יום שלישי בין השעות 12:00-14:00
חוג ציור
עם אילת
כל יום שלישי בין השעות 12:00-13:00
חוג קריאה בטקסטים פילוסופיים
חדר טלויזיה
עם דנה חפץ פריבך
כל יום רביעי בין השעות 8:30-9:15
התעמלות
בחדר מחשבים
עם מריה
כל יום רביעי בין השעות 09:00-10:30
חוג יצירה
עם מאיה
כל יום רביעי בין השעות 9:30-10:30
פעילות קבוצתית
עם חניתה
כל יום רביעי בין השעות 12:15-13:15
חוג דרמה
עם הבימאית מיכל נדב
כל יום חמישי בין השעות 8:30-9:30
חוג אקטואליה
עם יעקב סופר
כל יום חמישי בין השעות 09:30-10:30
חוג יצירה
עם דניאל
כל יום חמישי בין השעות 9:50-10:50
חוג ריקודי עם וסלוניים
בחדר טלוויזיה
בהדרכת דינה
כל יום חמישי בין השעות 11:00-11:30
אסיפת מועדון
בחדר הטלוויזיה
כל יום חמישי בין השעות 11:30-12:45
מקהלה
עם יוסי וואלד
כל יום חמישי בין השעות 11:45-12:30
לקראת שבת
קבוצה עם אסתר

פעילויות מיוחדות

Branches Map Blocks